içinde

Öğretmeninize Alabileceğiniz Hediyeler

Öğretmenler günü hediyesi, mesleklerinin bütün aşamalarında büyük zorluklarla mücadele eden, değer verdiklerinden uzak yerlerde yeni bir nesil yetiştirmeye çalışan, öğrencilere bir şeyler öğretme aşkı duyan değerli öğretmenlerimize olan minnettarlığımızı gösterdiğimiz öğretmenler gününde verdiğimiz bir teşekkürdür.

Bu yazımda bugünün hediye anlayışına uyan, anlamlı, ilginç ve kişiye özel öğretmenler günü hediye önerileri vereceğim. Hediye siteleri üzerinden kolaylıkla alabileceğiniz bu öğretmenler günü hediyeleri sevgili öğretmeninizi mutlu edecek ve çok sevindirecektir.

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşırken öğrenciler ve ailelerinde bu günü karşılayacak olmalarının heyecanı yaşanıyor. Ailelerin de bu kadar heyecanlı olmalarının sebebi ise gayet açık; Biricik yavrularının kaliteli ve başarılı bir eğitim almalarını mümkün kılan, bu amaçta tüm imkanlarını kullanan, kendilerini aşan bir çaba gösteren öğretmenlerine onları sevindirecek bir öğretmenler günü hediyesi seçecek olmaları. Çocuklar ise tamamen farklı bir heyecan yaşıyor. Onlar ailelerinden farklı olarak öğretmenler gününün önemini belli edecek, harika bir şiir veya kompozisyon hazırlama çabasındalar. Bu özel gün için program hazırlıkları yapılmaya çoktan başlandı. Öğretmenler gününün kıymeti üzerinde duran şiirler okunacak, konuşmalar yapacak ve öğretmenlerin değer ve önemi tekrar hatırlatılacaktır. Ülkemizin her bir köşesinde yeni nesillere ışık olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım 2021 öğretmenler gününü sevgi ve şükran ile kutluyorum.

2021 Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirler ve Öneriler

Öğretmenler günü hediyesi seçerken sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm ürünleri sizler için listeledim. Gördüğünüz ürünlerin fiyatlarını kontrol etmek ve satın almak için görsellerin altında bulunan bağlantılara tıklamanız yeterli olacaktır.

Öğretmenler günü hediyesi çay bardağı

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Kişiye Özel Çay Bardağı

En sevdiğiniz öğretmeniniz çay içmeyi seviyor ise bu hediye tam ona göre olacaktır. 2 adet çay bardağı ve 2 adet cam altlığından oluşan kişiye özel çay bardağı setini beğenmemek mümkün değil. Bardakların üzerine öğretmeninizin adını yazdırabilirsiniz. Ürün üzerine isim lazer kazıma tekniği ile işlenmektedir.

Öğretmenler günü hediyesi kişiye özel tükenmez kalem

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

İsme Kişiye Özel Tükenmez Kalem

Tekli yada ikili olarak satın alabileceğiniz isme özel tükenmez kalemi, isterseniz öğretmeninizin adının yazılı olduğu bir defter ile birlikte alabilirsiniz. Özel yapım kutusunda kargolanan tükenmez kalemlerin farklı farklı renk çeşitleri bulunuyor. Öğretmenler günü hediyesi olarak bir klasik olan tükenmez kalem, sevgili öğretmeninizin sürekli kullanabileceği bir hediye olacaktır.

Öğretmenler günü hediyesi yılın en iyi öğretmeni plaketi

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Yılın En İyi Öğretmeni Plaketi

Sizi başarılı bir öğrenci olarak yetiştirmek için çabalayan öğretmeninize güzel ve esprili bir hediye vermek ister misiniz? Üzerine öğretmenler günü sözlerinden yazdırabileceğiniz Öğretmenler Günü En İyi Öğretmen Plaketi güzel bir hediye olacaktır. Öğretmeninizin ofisinde veya evinde mutlulukla sergileyebileceği bu kıymetli plaket, anlamlı öğretmenler günü hediyeleri arasında en başlarda gelmektedir.

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Öğretmene Özel Kupa Bardak

Öğretmeninizin elinde her zaman bir kupa bardak görürsünüz. Bu bardağın daha özel bir kupa olmasını istemez miydiniz? Şimdi tavsiye ettiğim bu hediye ile bunu sağlayabilirsiniz. Öğretmen için özel olarak tasarlanmış kupa bardak ile öğretmeninize günlük hayatında kullanabileceğiniz bir hediye verebilirsiniz. Öğretmeninizin adını ve istediğiniz sözleri yazdırabileceğiniz bu bardağı satın alarak bütçenizi pek zorlamadan öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

İsme Özel Anahtarlık

Kaliteli malzemesi ve yüksek seviye fotoğraf baskısı ile öğretmenler gününde öğretmeninize her gün kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz. İsme özel anahtarlık, öğretmeninizin her an yanında olacak bir hediye olacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanan anahtarlık, uygun fiyatlı ve anlamlı bir hediyedir.

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Fotoğraf Baskılı Çerçeve

Öğretmeninizle birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınız varsa özel baskılı bir çerçeveyi hediye olarak verebilirsiniz. Çalışma odasında, ofiste ve dekoratif raflarda son derece şık duran fotoğraf baskılı çerçeve öğretmeniniz için özel paketlenerek kargolanacaktır. Modern ve şık bir hediye olmak isteyen okurlarımız bu seçeneği tercih edebilirler.

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

İsim Yazılı Makyaj Aynası

Fiyatı ve kişiye özel olmasıyla bayan öğretmeninize alabileceğiniz bir tavsiye ile devam ediyorum. Son derece şık bir görünüme sahip olan kişiye özel makyaj aynası ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Bayan öğretmenlerin gündelik hayatlarındaki bir ihtiyacı karşılayabilecek olan bu hediye ile onu mutlu edebilirsiniz. Her zaman çantalarında taşıyacakları bu hediye onları çok memnun edecektir.

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Öğretmene Özel Deri Hediye Seti

Şimdi de erkek öğretmene öğretmenler günü için alabileceğiniz bir hediyeden bahsedeceğim. Karizmatik ve prestijli bir hediye seti, erkek öğretmeninizi çok sevindirecektir. Erkek öğretmeninize ömürlük bir hediye sunmak istiyorsanız bu seçeneği mutlaka değerlendirin. Çeşitli renk ve malzeme seçenekleriyle gelen bu hediye seti özel hediye kutusu ile kargolanır.

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun Çikolatası

Çikolata ve çicekler öğretmenler gününde en sık tercih edilen hediyelerdendir. Hediye fikirleri listeme çikolatayı eklemesem olmazdı. Bu hediyeyi ister bir öğretmeninize verebilir, isterseniz de öğretmenler odasında tüm öğretmenlerinize hitaben verebilirsiniz. Öğretmenler Günü anlamına uygun kutlama mesajları ile paketlenen 15 adet çikolata tüm öğretmenler odasını mutlu etmeye yetecektir.

Öğretmenler günü hediyesi özel powerbank

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Kişiye Özel Hediye Powerbank

Öğretmene hediye seçenekleri arasında en teknolojik seçeneklerden biri powerbank, farklı renkleri arasından seçebileceğiniz bir hediyedir. Öğretmenlerimizin hepsi birer akıllı telefon kullanıyor ve powerbank kesinlikle işlerine yarayacaktır. Üzerine isim ve not yazdırabileceğiniz ince ve şık tasarımlı olan bu ürün, özel kutusunda kargolanıyor.

Öğretmenler günü hediyesi özel şal

GÜNCEL FİYATI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Özel Baskılı Şal

İçerisinde bulunduğumuz kış aylarında bayan öğretmene alabileceğiniz en anlamlı hediyeler arasında kişiye özel baskılı şal başı çekiyor. Farklı farklı renk seçenekleri bulunan ürün, özel dokulu ve terletmeyen kumaştan üretilmiştir.


Öğretmene en güzel hediye bu önemli meslek için onları daha fazla motive etmek ve unutulmadıklarını hissettirmektir. Öğretmeninize yukarı seçeneklerden herhangi birini almasanız bile onun yanına gidip güzel bir teşekkür ile ona ne kadar minnettar olduğunuzu anlatmanız öğretmene alınacak hediyeler arasında en kıymetlisi olacaktır.

Sen de tavsiyele:
Esin Yakut

Yazar Esin Yakut

Ben Esin Yakut, Kocaeli Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunuyum. Gündelik yaşantımdan elde ettiğim deneyimleri Tavsiyele aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilinmesi gereken kripto para terimleri

Kripto Para Terimleri Kapsamlı Rehber

Ön Satışları Kaçırmayın! Binance Launchpad Nedir?