Tavsiyele;

Teknolojik ürünler, kozmetik ürünler, ev eşyaları, filmler, diziler, internet siteleri ve servisleri hakkında kullanıcı yorumları ve üreticilerin sunduğu verilere dayalı olarak araştırmalar yapar. Okurları için topladığı ürün verilerini, inceleme ve tavsiye listeleri olarak derledikten sonra yayına alır.

Ülkemizin en faydalı, en şeffaf, en çeşitli ürün tavsiye ve alışveriş önerileri platformu olma hedefine doğru yola çıkan Tavsiyele’nin içerikleri alanlarında bilgili ve yetkin editörleri tarafından hazırlanır. Görevli editörler alışveriş trendlerini yakından takip ederek en popüler ürün ve servisleri objektif bir şekilde inceleyerek okurlara ulaştırır.


Tavsiyele ekibinden değerli okurlarımıza,

Yayınladığımız tüm içeriklerin sizlere doğru ve uygulanabilir olduğundan emin olmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda onaylanmış kullanıcı yorumları ve üretici firmaların sunduğu teknik verilerden faydalanıyoruz. Paylaştığımız tüm içerikler sizlerin yorumlarına açıktır, hatalı veya eksik olduğumuzu düşündüğün tüm konularda bizleri bilgilendirebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi alışveriş önerileri platformu olma hedefiyle çıktığımız yolda en büyük destekçimiz sizlersiniz. Değerli yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.