içinde

Kuru Boya Setleri En İyisi Hangisi?

Çocuğunuzun en kaliteli ve sağlıklı kuru boya setine sahip olduğundan emin olmanız için bir liste hazırladık.

Kuru boya setleri, çocukların sıkça kullandığı boya çeşitlerinden biridir. Pratik ve kolay bir kullanımı sunan bu boyalar, çocukların anasınıfından itibaren en çok ilgi gösterdiği boyalardır. En iyi kuru boya setleri içerisinde ana renkler ve tüm ara renkleri barındırmaktadır. Geniş renk skalası ve kalıcılıklarıyla tercih edilen bu boyalar yetişkinlerin de çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir.

Büyük alanların boyanabilmesi için tercih edilen boyalar aynı zamanda kurşun kalem ile hazırlanan çalışmalarla birlikte de kullanılabilir. Kara kalem ve kurşun kalem ile hazırladığınız çalışmalarınızı kuru boyalar ile desteklediğiniz zaman ortaya muhteşem renklere sahip sonuçlar alabilirsiniz.

Kaliteli kuru boyalar hem çocukların hem de yetişkinlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli olacaktır. Sizler için hazırladığımız listede hem çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını karşılayacak hem de yetişkinlerin profesyonel çalışmalarında kullanabileceği ürünlere yer verdik. Listemizde yer alan herhangi bir ürünü satın almak için ilgili bağlantıları kullanmanız yeterli olacaktır.

En İyi Kuru Boya Setleri

Faber-Castell Metal Tüpte Tam Boy Boya Kalemi 36 Renk

Geniş renk yelpazesi ile öne çıkan Faber-Castell 36 renk tam boy kuru boya seti, mandala boyaması yapan yetişkinler ve çocuklar için gerekli olan tüm ara tonları içerisinde bulunduruyor. Tüm dünyada kabul gören kalite standartlarına uygun şekilde üretilen ve gerekli testleri geçen ürün, herhangi bir zararlı kimyasal içermiyor. Renk yoğunluğunu zaman içerisinde kaybetmeyen boya, yumuşak ve rahat bir kullanım sunuyor.

36 tam boy kuru boya bulunan setin içerisinde 24 farklı renk ve ara tonlar mevcut. Bu renklerin parlak, canlı ve örtücülüğünün yüksek olduğunu da belirtelim. Çocukları resim sanatı ile tanıştırmak için uygun bir seçenek olan ürün, farklı renk karışımları ile elde edebileceğiniz ilginç çeşitlemeler ortaya çıkarmanızı sağlıyor.

Yumuşak minesi sayesinde küçük çocukların kolayca boyama yapmasına imkan veriyor. %100 FSC sertifikası bulunan ürün, sanayi amaçlı yetiştirilen ormanlardan elde ediliyor. Özel bir yapıştırıcı kullanılan kalemlerin uç kırılmasına karşı dayanıklılığı da bulunuyor.

Carioca Jumbo Üçgen Bebek Kuru Boya Kalemi 10’lu

Kalın ve üçgen gövdeye sahip olan Carioca Jumbo Üçgen Kuru Boya Kalemi seti, 2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için üretilmiştir. Canlı tonlara sahip 10 renk bulunan setin kalemleri darbelere karşı dayanıklıdır ve kırılması zordur. Üçgen boya kalemleri özellikle küçük yaştaki çocukların kullanımı için uygundur. Kalın ve üçgen gövde sayesinde çocuklar kalemleri rahatça kavrayabilirler.

Staedtler Kuru Boya Aquarell Noris 24’lü

Almanya’nın en köklü endüstriyel şirketlerinden biri olan Staedtler, çizim ve yazım araçları konusunda dünya markası olmayı başarmıştır. Markanın ürünlerinin yaklaşık %80’i Almanya’da üretilmektedir. Markanın ürünleri uzun ömürlü, çevreye uyumlu ve kullanıcıların yararını ön planda tutan bir üretim standartına sahiptir.

Aquarell boyaları çekirdeğinin etrafındaki beyaz koruyucu kılıf sayesinde kırılmaya karşı direnç gösterir. Bu boya setini asıl özel kılan nokta ise kuru boyamanın ardından ıslak bir fırça ile üzerinden geçtiğinizde çiziminizin sulu boyaya dönüşmesini sağlamasıdır. Bu özelliği bu kadar yüksek kalitede sunan başka bir kuru boya modeli bulunmamaktadır.

 Bic Kids Tropicolors 24’lü

Çocukların okul kullanımı sırasında kalemlerinin masadan düşmesi ve bunun sonucunda zarar görmesi sıkça görülen bir durumdur. Bunu engellemesi için Tropicolors kalemleri altıgen şeklinde tasarlanmıştır. Bic Kids boya kalemleri pigment bazlı üründen üretilmiş ve bu sayede canlı ve yoğun renkler sunabilmektedir. Küçük çocukların rahatlıkla kullanabileceği kuru boya setlerinden birisidir.

Listemizde bulunan ürünleri satın almak için ilgili bağlantılara tıklamanız yeterli olacaktır, enler kategorisindeki farklı tavsiyelerimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sen de tavsiyele:
Esin Yakut

Yazar Esin Yakut

Ben Esin Yakut, Kocaeli Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunuyum. Gündelik yaşantımdan elde ettiğim deneyimleri Tavsiyele aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Blender Seti Tavsiyeleri ve Müşteri Yorumları 2021

Üniversitede İlk Hafta Rehberi: Yeni Başlayanlara Tavsiyeler