içinde

Ön Satışları Kaçırmayın! Binance Launchpad Nedir?

Yeni token ve coinleri ön satış aşamasında almanızı sağlayan platform!

Binance Launchpad, blok zinciri girişimlerinin kolayca can bulması için hazırlanmış bir token oluşturma platformudur.

Binance kullanıcıları, Binance Launchpad’i kullanarak sahip oldukları Binance Coin (BNB) ile yeni projelere erken yatırım yapma imkanı bulabilirler. Proje sahipleri de topladıkları erken yatırım ile projelerini geliştirme fırsatına sahip olurlar.

Binance ise Launchpad’in blok zinciri girişimlerine destek verme konusundaki bütünsel desteklerinin büyük bir parçası olduğunu belirtiyor.

Launchpad’de projeler kabul edildiği zaman, proje, tokenlerinin ilk basımında dünyanın en büyük kripto borsasının desteğini arkasına almış olur. Binance Launchpad, projeler listeye alınmadan evvel projeyi değerlendirir ve onaylar. Binance, bu işleyişi IEO modeli yani ilk değişim teklifi olarak tanımlar. Launchpad’e proje gönderimi kripto token verme hizmeti arayışında olan geliştirici ve proje yöneticileri için açıktır.

Binance Launchpad’e Proje Ekleme Nasıl Yapılır?

Binance Launchpad’e dahil olmak isteyenler için Launchpad ana sayfasının en üst kısmında bir uygulama bağlantısına yer verilmiştir. Kişisel iletişim bilgilerine ek olarak şirket ve proje detaylarının tamamlanması için harici bir form daha mevcuttur. Başvuru yapmaya karar verdiğinizde tüm belgelerinize sahip olduğunuzdan ve yaklaşık bir saat boş vaktinizin olduğundan emin olun.

Projeler onaylanıp Binance Launchpad’e geçmeden önce kapsamlı araştırmalara tabi tutulur. Bu araştırmalar sırasında proje ve geliştirici ekibin öz geçmişinin incelenmesine ek olarak iş ve belirteç ekonomik modellerine ve bunların denetimine de yer verilir. Belirttiklerimiz, Binance’ın projelerin listelenmeden önce aradıkları temel unsurlar arasında yer almaktadır. Sunulan projenin olgun bir geliştirme sürecinde ve ölçeklenebilir bir altyapıya sahip olması denetimler sırasında olumlu puan almaktadır. Bunlara ek olarak Binance, daha kapsamlı kripto topluluklarına hitap edecek projelere öncelik veriyor.

Bir proje onaylandığında Binance Launchpad’de öne çıkarılır. Böylece potansiyel yatırımın kontrolü Binance ekosistemindeki tüm kullanıcılar tarafından yapılabilir.

Binance Launchpad’e Kullanıcı Olarak Nasıl Giriş Yapılır?

Binance kullanıcıları için IEO’lara dahil olmak son derece kolaydır. Giriş yapmak için Binance kaydınızı tamamlayıp hesabınızı oluşturmalı ve KYC prosedürlerini tamamlamalısınız. IEO’lara dahil olmak için hesabınızda minimum 100 BNB jetonu bulunması gerektiğini de unutmayın.

Sen de tavsiyele:
Altay Kunt

Yazar Altay Kunt

Ben Altay Kunt. Ege Üniversitesi Muhasebe ve Vergi bölümü mezunuyum. Yıllardır kripto paralar ve teknoloji ile ilgileniyorum. Tecrübelerimi Tavsiyele üzerinden sizlerle paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğretmeninize Alabileceğiniz Hediyeler

En İyi 5 Tost Makinesi Tavsiyeleri 2022 (Çıtırdayan Tostlar!)